Banner 980x90

Izcils risinājums uzņēmumiem – auto ilgtermiņa noma

Gadījumos, kad auto regulāri vajadzīgs ilgāku laiku, bet nevēlaties iegādāties jaunu auto, vērtīgs risinājums ir ilgtermiņa auto noma. Tā ir iespēja palielināt uzņēmuma autoparku, iegūt personīgā transportlīdzekļa ērtības un perfektu automašīnu savām vajadzībām par salīdzinoši zemām izmaksām. 

Ilgtermiņa automašīnu noma piedāvā lielu elastību un labu cenas/kvalitātes attiecību, ko nevar sniegt ne īstermiņa noma, ne arī automašīnas iegāde. Tā, piemēram, pilna servisa noma ir līdzīga līzingam, tikai ar nesalīdzināmi labākiem nosacījumiem. Pirmkārt, krietni īsāks termiņš – sākot no 3 mēnešiem, nevis 5 gadiem. Otrkārt, nav jāuztraucas par apkopēm, atpakaļ pārdošanas vērtību un tamlīdzīgiem līguma nosacījumiem, kas parasti tiek ierakstīti operatīvā līzinga līgumā. Uzņēmējam nav jāuztraucas par automašīnas apdrošināšanu, apkopēm un remontdarbiem, jo "Prime Auto" to nodrošina. 

Nemainīga auto vērtība

Arī visjaunākā un skaistākā automašīna zaudē 20% vērtības, tiklīdz tā ir nopirkta un izbraukta ārā no autosalona. Pabraucot automašīnu kaut tikai pāris gadu, to ir ļoti grūti pārdot par adekvātu cenu, kaut arī uzturēšanā ieguldīti lieli līdzekļi un rūpes, lai auto būtu kā jauns. Savukārt, ja izmantojat ilgtermiņa auto nomu, nav jāuztraucas ne par par auto vērtības samazināšanos, ne par automašīnas tehnisko apkopi. 

Elastīgi līguma noteikumi

Ilgtermiņa auto nomai ir elastīgi līguma noteikumi, kas ir piemēroti šodienas mainīgajai pasaulei un situācijām, kuras nevaram ietekmēt. Mainoties apstākļiem, vienmēr ir iespējams atdot transportlīdzekli atpakaļ iznomātājam, nemaksājot soda naudu, un tādējādi samazināt izmaksas un izdzīvot, ja uzņēmuma ienākumi vairs neatļauj izmantot papildus auto vai arī tas vienkārši vairs nav vajadzīgs. 

Neskaitāmi uzņēmumi gūst ienākumus, veicot līgumdarbu, un dažkārt šī darba izpildei ir jānodrošina papildu automašīnas. Ilgtermiņa auto noma ļauj uzņēmumiem iegūt automašīnas uz laiku, kas līdzvērtīgs komandējuma vai darbu izpildes ilgumam. PRIME AUTO ilgtermiņa auto nomas līgumu piedāvā pagarināt, ja tas ir nepieciešams.

Nulle izdevumu amortizācijai

Ar ilgtermiņa auto nomu nav jāuztraucas par amortizācijas izmaksām. Nomas laika periodā ir jāmaksā tikai par automašīnas lietošanu, kā arī par degvielu. Par pārējo rūpējas auto nomas uzņēmums. 

Plašāks transportlīdzekļu klāsts

Ikviens sapņo atrast savu ideālo automašīnu, un ilgtermiņa auto noma ir laba iespēja šo sapni realizēt. Iegādājoties automašīnu, izvēli un galīgo lēmumu ļoti ierobežo finansiālā atbildība par vairākiem gadiem uz priekšu, taču, auto nomājot, ir iespēja izvēlēties no plaša transportlīdzekļu klāsta. Šī arī ir laba iespēja ilgākā laikā pārliecināties par kāda auto atbilstību jūsu vajadzībām pirms tā iegādes. 

Tehniskais atbalsts 

Pērkot automašīnu, jūs paliekat viens/viena ar visām problēmām, ko tā ilgākā laikā neizbēgami sagādās. Izvēloties ilgtermiņa auto nomu, jums ir viss morālais un tehniskais atbalsts no mūsu komandas. Problēmas vairs nav jūsu atbildība, jo tās ir iekļautas ikmēneša maksājumos. 

Taupīgums 

Ilgtermiņa automašīnu noma ir pakalpojums, kuru var izmantot dažādiem mērķiem un vajadzībām, kādas var būt klientiem, tajā skaitā arī jūsu biznesa vajadzībām. PRIME AUTO piedāvājumā ir plašs klāsts ar vieglajām automašīnām, kā arī mikroautobusi kravas pārvadājumiem. Tāpēc, pirms ieguldīt naudu jaunas automašīnas iegādē, ir vērts pārdomāt ilgtermiņa automašīnas nomas iespēju un tādējādi spert soli tuvāk labai finanšu pārvaldībai.

Noslēgumā 

Lai izmantotu auto ilgtermiņa nomas pakalpojumus, ir jāiemaksā drošības nauda, taču jaunas automašīnas iegāde, neatkarīgi no tā, vai tā tiks iegādāta uzņēmumam vai personīgajām ģimenes vajadzībām, ir liels un riskants lēmums. Par laimi, mūsdienās ir iespēja izmantot ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus un baudīt daudzas priekšrocības, piemēram, zemākus ikmēneša maksājumus, tehniskās garantijas, kā arī izbaudīt brīnišķīgo iespēju nomainīt auto ik pēc gada vai diviem. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)