Kolagēns – jaunības un skaistuma eliksīrs

Pēdējā laikā arvien biežāk nākas sastapties ar informāciju par kādu gluži maģisku uztura bagātinātāju, kas darbojas kā skaistuma eliksīrs, taču – kas ir šis līdzeklis? Kolagēns ir viena no visbiežāk sastopamajām olbaltumvielām organismā, kas veido aptuveni trešdaļu no tā kopējā olbaltumvielu daudzuma. Turklāt kolagēns ir viens no galvenajiem kaulu, ādas, matu, muskuļu, cīpslu un saišu veidojošajiem blokiem. Arī tev ir iespēja saglabāt savu ķermeņa izskatu un darbību vislabākajā stāvoklī kopā ar Kolagens.lv produkciju!

Uzlabo savu ādas, matu un nagu veselību
Rūpes par savu izskatu un labsajūtu var būt patīkams un plūstošs process, taču reizēm ādas struktūras vai kopējā izskata uzlabošana var sagādāt galvassāpes. Dzeramajam kolagēnam kļūstot arvien pieprasītākam, parūpēties par sevi nu var ne vien ar skaistumkopšanas līdzekļiem, bet arī caur uzturu. Uzņemot atbilstošu kolagēna peptīdu daudzumu ēdienreižu laikā, viena no vispateicīgākajām būs tieši mūsu sejas āda, jo kolagēns uzlabo ādas  struktūru, elastību, kā arī veicina spēju saglabāt mitrumu. 

Taču kolagēns ir būtiska sastāvdaļa arī mūsu matos un nagos. Kolagēna uzņemšana var veicināt matu augšanu, spīdumu un elastību – ķermenis sāk izmanto tajā esošās aminoskābes, lai stiprinātu ādu, kas satur matu saknes un tādējādi veido arī matu olbaltumvielu. Savukārt nagiem kolagēns piešķir izturību un palīdz samazināt to šķelšanos. Arī gadījumā, ja esi saskāries ar palēninātu nagu augšanu, vari būt drošs, ka kolagēns palīdzēs atrisināt šo problēmu.

Stiprini savu ķermeni
Lai gan varētu šķist, ka kolagēns lielākajai daļai saistās tieši ar izskata un sejas ādas uzlabošanu, viena no jomām, kur kolagēns guvis atpazīstamību, ir tieši locītavu un kaulu veselības profilakse. Locītavu un kaulu uzbūvē kolagēnam ir īpaša loma, jo kolagēna šķiedras veido aptuveni 70% no skrimšļa un ir atbildīgas par tā struktūru un izturību. Mūsu mājaslapā nopērkamais kolagēna pulveris palīdzēs iegūt veselu un vingru ķermeni ātri un vienkārši, turklāt par to varat pārliecināties arī lietotāju atstātajās atsauksmēs par mūsu produkciju.

Kolagens.lv produkti palīdzēs arī tiem, kas vēlas iegūt sportiskākas ķermeņa aprises un uzlabot savu treniņu efektivitāti, tā kā kolagēns ir guvis atpazīstamību arī kā unikāls proteīnu avots, kas sniedz nepieciešamās uzturvielas mūsu muskuļiem. Kolagēna aminoskābju profilam piemīt unikālas rakstura īpašības, tādēļ šis produkts var kļūt par neatņemamu sastāvdaļu arī taviem treniņiem!

Nopirkt kolagēna pulveri mūsu mājaslapā ir pavisam vienkārši – veic pasūtījumu un tā apmaksu, un saņem produktus 2 līdz 3 darba dienu laikā, turklāt mēs piedāvāsim bezmaksas sūtījumu piegādi uz Omniva pakomātiem visā Latvijā. Parūpējies par savu ķermeni un labsajūtu!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu