Banner 980x90

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!

REHAU
REHAU

Šī gada drēgnais un lietainais augusts ikvienam no mums atgādina – rudens ir sācies, un ziema arī vairs nav aiz kalniem. Tādēļ ir pēdējais laiks padomāt par savas mājas energoefektivitāti.

Šī gada drēgnais un lietainais augusts ikvienam no mums atgādina – rudens ir sācies, un ziema arī vairs nav aiz kalniem. Tādēļ ir pēdējais laiks padomāt par savas mājas energoefektivitāti. Šogad ir ievērojami kāpusi elektroenerģijas un degvielas cena, kas ir veicinājusi patēriņa cenu kāpumu, tādēļ ir ļoti svarīgi atrast iespējas, kā savu mājokli padarīt energoefektīvāku, samazinātu apkures izmaksas un ietaupītu ģimenes budžetu. Tieši logi visbiežāk ir iemesls siltuma zudumiem. Caur logiem bieži vien tiek zaudēts ievērojams daudzums siltuma enerģijas, tādēļ, izvēloties logus, ir ļoti būtiski pievērst uzmanību logu konstrukcijai un kvalitātei. Būtiski ir izvēlēties pareizu logu novietojumu ailes dziļumā, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu dabīgo saules gaismu. Ļoti svarīga ir kvalitatīva logu montāža.

Energoefektīvi logi – daudz vairāk nekā ietaupītas apkures izmaksas
Lai arī energoefektīvu logu lielākais pluss ir ietaupītās apkures izmaksas, tas ir tikai viens no iemesliem, kādēļ ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvus logus ar augstu siltumizolāciju. Energoefektīvi logi ne tikai palīdz samazināt siltuma zudumus, bet samazina ietekmi uz vidi un klimatu, veicina saudzīgu attieksmi pret resursiem un paaugstina jūsu mājokļa vērtību. Ja arī tevi interesē, cik tu vari ietaupīt, iegādājoties savam mājoklim energoefektīvus logus, REHAU tev palīdzēs veikt aprēķinus. REHAU enerģijas ietaupījuma kalkulators palīdzēs veikt enerģijas ietaupījuma aprēķinus. Veicot aprēķinus, ņem vērā, ka tie būs aptuveni, jo ir ļoti daudz faktoru, kas var ietekmēt tieši jūsu mājokļa siltumenerģijas patēriņu.

REHAU logi – labākā izvēle tiem, kuri taupa enerģiju

 


REHAU logi un durvis ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC, augstvērtīga blīvējumu sistēma logu aplodā un vērtnē nodrošina augstu siltumizolāciju, neļaujot aukstajos ziemas mēnešos aizplūst siltumam no jūsu mājas. Renovējot māju un izvēloties REHAU logus, ilgtermiņā jūs varat samazināt siltuma izmaksas pat uz pusi. REHAU SYNEGO logi ir labākā izvēle tiem klientiem, kuru prioritāte ir enerģijas taupīšana.  REHAU SYNEGO ārdurvis izceļas ar perfektu blīvējumu un izolāciju, kas sniedz lielisku drošību un augstu siltumizolāciju. Papildus augstajai drošībai, izcilajai skaņas izolācijai un siltumizolācijai ar REHAU PVC logiem un durvīm piejama plaša krāsu palete, kas spēs piepildīt pat prasīgāko klientu vēlmes. REHAU PVC logi un durvis – tavs pareizais solis ceļā uz energoefektīvu māju!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)