Banner 980x90

MASCAR – itāļu zīmols ar nemainīgu kvalitāti

Antonio Masčio, MASCAR dibinātājs, atzīst, ka galvenā atziņa, ko uzņēmuma ilgajā darbības laikā  guvis, ir – “piegādājot izcilu produktu ar augstu kvalitāti, klientu apmierinātība vienmēr nodrošinās panākumus jūsu biznesam”. Šī iemesla dēļ 95% no visas uzņēmuma produkcijas tiek saražotas MASCAR rūpnīcās, kur uzņēmums var ik dienu veikt stingru kvalitātes kontroli visām iekārtām un to detaļām. Visu tehnikas vienību ražošana vienuviet nodrošina ne tikai augstu kvalitāti, bet arī samazina izpildes laiku, ļaujot piegādāt tehniku klientiem ātri un solītajos termiņos. MASCAR ir svarīgi augt un attīstīties, tādēļ uzņēmuma inženieru komanda nepārtraukti strādā, ražošanas procesā ieviešot aizvien jaunas tehnoloģijas, lai palīdzētu klientiem uzlabot savu ražošanas procesu. Šobrīd uzņēmuma produkciju izmanto lauksaimnieki visā pasaulē – vairāk nekā 35 valstīs – un uzņēmuma ražotie produkti ir atpazīstami ar kvalitāti, inovācijām un uzticamību. 

Multiwrap 130 –  izcils presēšanas iekārtas un ietinēja apvienojums

 

Multiwrap 130 ir inovatīva presēšanas iekārta, kura spēj veikt dažādas funkcijas, kas apvienotas vienā iekārtā. Šis apvienojums nodrošina lielu efektivitāti un ietaupa laiku un resursus ikvienā saimniecībā. Kombinētā rituļu prese ir izstrādāta tā, lai sniegtu jums pilnīgu kontroli par barības savākšanu un ietīšanu. Viegla lietojamība, augsts ražīgums un vienkārša ekspluatācija – tas viss apvienojumā ar konkurētspējīgu cenu ir padarījis šo presēšanas iekārtu par ļoti pieprasītu lauksaimnieku vidū. Ruļļu prese gadu gaitā ir uzlabota un pielāgota tā, lai ar to varētu strādāt visdažādākajos apstākļos visos platuma grādos. Savākšanas sistēma ir izgatavota ar augstas veiktspējas savācēju un rotējošo padevēju, kas aprīkots ar griešanas sistēmu ar 15 vai 25 nažiem, nodrošinot lielu darba ātrumu. Ietinējam ir izstrādāts jauns dizains, kas ir ļāvis samazināt iekārtas kopējos izmērus un uzlabot plēves nostiepšanu, tādējādi nodrošinot izcilu ruļļu pārklājumu un samazinot plēves atkritumu daudzumu. Izstrādājot Multiwrap 130, uzsvars ir likts uz operatoru drošību – ietinējs ir aprīkots ar ierīcēm, kas potenciāli bīstamu situāciju gadījumā nekavējoties apstādina ietīšanas procesus. 

Revolucionāra vadības sistēma 

 

Vadības sistēmas ergonomiskais monitors ar ērtajām pogām ļauj operatoram brīvi pārvaldīt iekārtu un ātri aktivizēt visas nepieciešamās funkcijas. Galvenais darba ekrāns satur visu nepieciešamo informāciju, lai operators varētu visa savākšanas un ietīšanas procesa laikā redzēt un kontrolēt notiekošos procesus. Programmatūra ir aprīkota ar inteliģento visu darba etapu atpazīšanas sistēmu “Self-Intelligent ID System”, tādējādi operators vienmēr ir informēts, kurā darba  posmā viņš atrodas. Lietotājam ir iespēja izvēlēties divus darba režīmus – pilnībā automātisko vai režīmu, kurā dažas darbības tiek veiktas manuāli. Pateicoties detalizētajam statistikas arhīvam, ir iespējams iegūt informāciju par pēdējām 100 izgatavotajām ķīpām, bet diagnostikas sistēma reģistrē visas kļūdas. 

Tāpat kā citas MASCAR ražotās iekārtas, arī Multiwrap 130 kombinētā rituļu prese un ietinējs var tikt pielāgoti ar dažādam papildu opcijām, jo uz klientu orientēts produkts ir MASCAR uzņēmuma filozofijas stūrakmens. Ja arī tu vēlies, lai tavā saimniecībā ir iekārta, kas ļaus uz pusi samazināt zaļās lopbarības sagatavošanas laiku, jo vienlaikus tiks veiktas gan barības savākšanas un presēšanas, gan iepakošanas darbības, izvēlies MASCAR Multiwrap 130! Iegādājies  Multiwrap 130 pie oficiālā MASCAR ražotās tehnikas izplatītāja Latvijā – SIA Kalnakrogs

 

Uzzini vairāk mājaslapā

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)