Nelieciet savam makam iespringt: dizaineru zīmoli par mērenām cenām

Slavenu dizaineru radīti apģērbi, apavi un aksesuāri ir ilglaicīgas kvalitātes un klasikas zīme, kas rotās jebkuru garderobi. Tiesa, pēc vairuma domām, šāds sieviešu apģērbs un apģērba detaļas parasti prasa ievērojamu naudas summu, kā arī iespēju izvēlēties to, kas var kļūt par lieliska tēla garantu, taču tas nav naudas vai uzmanības vērts. Tomēr tas ir mīts, ka dizaineru veidots apģērbs neizbēgami maksās daudz. Kopā ar ZALANDO ekspertiem esam atlasījuši vairākus populārus zīmolus, kas būs lielisks ilgtermiņa ieguldījums un arī būs piemēroti gandrīz jebkuram gadījumam. Tātad, ko ir vērts pirkt?

Max Mara
Leģendārie itāļu modes nami ir gudra izvēle, lai izskatītos grezni par lielisku cenu. Kāpēc? Papildus galvenajam zīmolam MAX MARA lepojas ar vairākām citām apģērbu līnijām, kas piedāvā stilīgu apģērbu par mērenām cenām: SPORTMAX, WEEKEND MAX MARA, MAX & CO, MAX MARA LEISURE. 

Ko ir vērts pirkt? Viens no populārākajiem apģērbiem, ko piedāvā visi MAX MARA zīmoli, ir mēteļi un jakas. Izvēlieties klasiskus rakstus un krāsas, kas paliks aktuālas, neskatoties uz mainīgajiem gadalaikiem (piemēram, smilšu toņi, melni, tumši zili...). Apģērbu modeļi  klasisks, nepretenciozs piegriezums, taču pievilcīgs, pateicoties ideālai piegulēšanai jūsu figūrai un citiem izvēlētiem apģērbiem, apaviem vai aksesuāriem.


Karl Lagerfeld
Pirms dažiem gadiem mūžībā aizgājušais franču modes dizaineris Anapilin var tikt raksturots kā visas modes ēras tēvs: gan vadot CHANEL modes namu, gan veidojot savu zīmolu. Viņam bija raksturīgs izcils smalkums un spēja veidot oriģinālas, ekstravagantas detaļas. Stilizētais logotips, kurā attēlots dizainers, ir mūžīga detaļa, kas apģērbam piešķir izteiksmīgu akcentu.

Ko ir vērts pirkt? Mēs nekļūdītos, ja apgalvotu, ka brīvā laka apģērbs ir īsts Karl Lagerfield jājamzirdziņš.  Neformāli, taču eleganti t-krekli un džemperi, ikdienas rokassomas un kedas būs īsts jūsu garderobes akcents, ko varēsiet kombinēt ar, iespējams, jebkuru tērpu.


Michael Kors
Zīmola aksesuāri, kas pirms pāris sezonām bija ļoti iecienīti, pirmajā brīdī var šķist banāli, taču tas ir maldīgs pieņēmums. Klasisku formu rokassomas ar plašu krāsu gammu vai augstas kvalitātes rotaslietas var būt viens no stilīgākajiem apģērba elementiem. Galvenais noteikums? Izvēlieties atturīgus, neitrālas krāsas produktus.

Ko ir vērts pirkt? Plecu somas atpūtai vai lielākas somas, kurās var ievietot visu savu dzīvi? Nevienā no šiem gadījumiem jums nebūs žēl zīmola kvalitātes. Ieguldiet arī ne mazāk nepieciešamajos aksesuāros: jostā, makā…

 

RAMUNE PIEKAUTAITE
Labas ziņas: ZALANDO piedāvā arī lietuviešu dizaineru darbus! Viens no ievērojamākajiem vārdiem šeit ir Ramune Piekautaite, modes dizainere, kas jau vairākus gadu desmitus attīsta savu zīmolu. Viņas tērpus iemīļojuši daudzi slaveni tautieši, tostarp uzņēmējas, politiķes un šovu pasaules zvaigznes. R. Piekautaites stils ir klasisks apģērbs, kas vienlaikus atspoguļo mūsdienu populārākās tendences. Tāpēc jūs izskatīsities lieliski gan šajā sezonā, gan ilgākā laika posmā.

Ko ir vērts pirkt? Pievērsiet uzmanību klasiskajiem stingru siluetu apģērbiem, kas jūsu tēlam piešķirs papildu pikantumu. Ievērības vērti ir arī dizaineres apavi.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu