Banner 980x90

Pieci iemesli, lai iegrieztos “Riepu garāžā”

Noskaidrosim piecus iemeslus, kāpēc svarīgi ir iegriezties “Riepu garāžā”!

  • Plašākais riepu sortiments Latvijā. “Riepu garāžas” piedāvājumā ir visa veida riepas jebkura veida automašīnām un ikvienam maciņam. Te pieejamas gan jaunas, gan lietotas riepas no visdažādākajiem riepu ražotājiem, tostarp Pirelli, Dunlop, GoodYear, Hankook un daudziem citiem. Lai lielajā riepu klāstā neapjuktu, lūdziet pēc padoma un konsultācijas “Riepu garāžas” atsaucīgajiem pārdevējiem!
  • Izdevīgas akcijas riepu iegādei. Gudrs pirkums ir tāds, ja izdodas dabūt labu mantu par iespējami zemāko cenu. Tas ir iespējams, izvēloties akcijas preces, kas vienmēr ir “Riepu garāžas” piedāvājumā, ļaujot ietaupīt pat 8 eiro par vienu riepu! Lai apskatītu izdevīgo riepu piedāvājumu, dodieties uz mājaslapu www.riepugaraza.lv un atveriet sadaļu “Akcijas”. Un tas vēl nav viss – “Riepu garāža” piedāvā 20% atlaidi pakalpojumiem jūsu vārda dienā!
  • Labākais riepu montāžas serviss. “Riepu garāža” piedāvā riepas gan iegādāties, gan veikt to montāžu un balansēšanu. Šis ir serviss, kas strādā ar jaunākajām Beissbarth un Hoffman iekārtām, garantējot tiešām kvalitatīvu un drošu montāžu un balansēšanu. Pieredzējušie meistari savā darbā pārbauda it visu – pat katru ventili un riteņu skrūvi! Vēl jo vairāk – pērkot jaunas riepas (https://www.riepugaraza.lv/riepas/ziemas-riepas) “Riepu garāžā”, montāža tām būs bez maksas!
  • Plašs pakalpojumu klāsts. “Riepu garāža” var ne tikai veikt riepu montāžu, bet saņemt arī daudz citu pakalpojumu, piemēram, disku remontu un krāsošanu, riepu uzpildi ar slāpekli, kondicionieru uzpildi un pat riepu uzglabāšanu. Turklāt vienā no savām filiālēm – Lubānas ielā 129D – tagad tiek piedāvāts arī pilns autoserviss, tātad pakalpojumu klāsts ir vēl plašāks, piedāvājot gan bremžu remontu un apkopi, gan ritošās daļas pārbaudi, gan auto sagatavošanu tehniskajai apskatei.
  • Sešas filiāles Rīgā. Klientu ērtībām “Riepu garāžas” servisi pieejami veselās sešās vietās Rīgā – divi centrā (Ganību dambī un Kroņu ielā pie t/c “Dominas”), divi Pļavniekos un pa vienam Juglā un Zolitūdē. Visu servisu darba laiki un kontaktinformācija apskatāmi mājaslapā www.riepugaraza.lv sadaļā “Kontakti”. Šeit arī iespējams elektroniski pieteikties vizītei sadaļā “Pieraksts”. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu