Banner 980x90

Apaļkoku tirdzniecība: kā atrast labāko sadarbības partneri?

Meži ir lielākā Latvijas dabas bagātība. Tie aizņem vairāk nekā pusi no Latvijas teritorijas, un koksne veido aptuveni 20% no valsts eksporta. Ņemot vērā pieprasījumu pēc kokmateriāliem, šī ir joma, kur noteikti ir vērts ieguldīt. 

Atbildīgi mežu īpašnieki zina, cik svarīga ir gudra un ilgtspējīga meža apsaimniekošana. Lai to īstenotu, vajadzīgas gan zināšanas un prasmes, gan specifiska tehnika. Visas svarīgākās darbības meža apsaimniekošanā regulē normatīvie akti, kas nodrošina šī vērtīgā resursa ilgtspējību. 

Apaļkoku tirdzniecība  sadarbības partnera atrašana

Ar apaļkoku uzpirkšanu nodarbojas dažādi uzņēmumi, taču gudrs meža īpašnieks izvēlēsies to, kurš tajā brīdī piedāvā augstāko cenu. Protams, liela nozīme ir arī citiem faktoriem, piemēram, uzticamībai, zināšanām un profesionālismam. Svarīgi ir domāt ne tikai par tūlītēju peļņu, bet arī ilgtspējību, kas nesīs labumu ilgtermiņā. 

BONO – uzticamība un pieredze 

Ja aktuāla ir apaļkoku tirdzniecība, jāizvēlas labs sadarbības partneris, un uzņēmums BONO tāds pilnīgi noteikti ir. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt kvalitatīvus kokmateriālu tirdzniecības pakalpojumus ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. 

BONO galvenās vērtības ir ilgtspējība, taisnīgums, zināšanas, komanda un sabiedrība. Uzņēmums palīdz mežu īpašniekiem un apsaimniekotajiem nodrošināt mežu atjaunošanu, nodrošina efektīvu kokmateriālu izmantošanas stratēģiju un loģistikas risinājumus, strādā pie efektīvas resursu pārvaldības un strādā saskaņā ar ētikas pamatprincipiem, domājot par sabiedrības interesēm. 

BONO iepērk apaļkoku visā Latvijas teritorijā. Tiek nodrošinātas augstas cenas un transports. Zinošie uzņēmuma speciālisti konsultēs mežizstrādes jautājumos, lai jūs gūtu maksimāli lielāko peļņu. 

Bērza papīrmalka, bērza finieris, skuju koka papīrmalka, apses papīrmalka, alkšņu papīrmalka, dažāda cita veida malka un kokmateriāli  BONO nodrošina labāko cenu, caurspīdību (uzrādot mērījumu datus), ātru atmaksu un avansa programmu. 

Apaļkoku tirdzniecība nav vienīgais BONO biznesa virziens  tiek īstenota arī dažādu kokmateriālu un enerģētiskās koksnes tirdzniecība, kā arī koka paneļu māju projektēšana un tirdzniecība. BONO nodrošina augstas kvalitātes servisu, labus sadarbības nosacījumus, iespēju straujāk attīstīt savu biznesu. 

Apaļkoks ir vērtīgs resurss, to pārdodot, var gūt ievērojamu peļņu. Ieskatieties www.bonotimber.com un uzziniet vairāk! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)