Banner 980x90

Ārkārtējās situācijas pārvarēšanā ir iesaistīti Valsts robežsardzes koledžas kinologi ar dienesta suņiem

Ārkārtējās situācijas uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas pārvarēšanā ir iesaistīti Valsts robežsardzes koledžas kinologi ar dienesta suņiem, lai nodrošinātu Ministru kabineta 10.08.2021. rīkojuma Nr.518 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” nosacījumus – atturētu trešo valstu pilsoņus no nelikumīgas Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas šķērsošanas no Baltkrievijas Republikas valsts teritorijas.

No ārkārtējās situācijas izsludināšanas brīža Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta kinologi ar cilvēka smaržas meklēšanas specializācijas dienesta suņiem sniedz atbalstu Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldei. Sadarbībā ar robežsargiem no citām Valsts robežsardzes pārvaldēm un Nacionālo bruņoto spēku karavīriem, ir novērsti vairāku cilvēku grupu, kuras vēlējās caur Latviju nokļūt Rietumeiropas valstīs, mēģinājumi nelikumīgi šķērsot Latvijas – Baltkrievijas valsts robežu.

Sarežģītos laika apstākļos, uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas, Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta kinologi un viņu uzticīgie palīgi – dienesta suņi, parādīja sevi un savas darba iemaņas augstākajā līmenī.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)