Banner 980x90

Auto noma ceļojumam: ko ņemt vērā?

Viens no svarīgākajiem iemesliem, kādēļ ceļojuma vajadzībām tiek īrēts auto, ir brīvība izvēlēties savu tempu, maršrutu, mainīt un atcelt sākotnējos ceļošanas plānus. Auto noma šobrīd ir dažādu uzņēmumu piedāvājumā, tādēļ būtiski ir izvērtēt vairākas iespējas un pievērst uzmanību svarīgākajām niansēm. 

Ceļojuma laiks 

Būtisks aspekts, kas jāņem vērā, ir plānotais ceļojuma laiks. Tas ietekmē arī kopējās nomas izmaksas. 

Vairums šī pakalpojuma sniedzēju piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa auto nomu, kas klientiem dod iespēju brīvi noteikt savu ceļojuma laiku. Tas var būt vienas vai divu dienu izbrauciens vai arī tālāks ceļojums divu un vairāku nedēļu garumā – auto īre ļaus šīs ieceres īstenot. 

Vajadzībām piemērots auto 

Lai arī izmaksas, bez šaubām, ir ļoti nozīmīgs faktors, tomēr, lai nodrošinātu sev komfortu visa ceļojuma garumā, izvēloties piemērotu auto, ir jāskatās ne tikai uz cenu. 

Ņemiet vērā savus ceļošanas plānus un maršrutu, pasažieru skaitu, bagāžas apjomu un citas nianses, kas var ietekmēt auto izvēli. Jo var gadīties, ka nepietiks vien ar vieglo auto, tad vislabākā izvēle jau būs busu noma. Ja trūkst pārliecības par to, kāds auto plānotajam izbraucienam būs piemērotākais, jautājiet padomu speciālistam. 

Prasības un nosacījumi 

Grasoties nomāt automašīnu, pievērsiet uzmanību tam, kādi ir uzņēmuma nosacījumi. 

  • Kādām prasībām ir jāatbilst, lai mašīnu īre būtu pieejama?
  • Kādas ir prasības attiecībā uz degvielas patēriņu? (Vai pēc termiņa beigām jāatdod automašīna ar pilnu degvielas bāku u.c. nosacījumi.)

Nesteidzīgi iepazīstieties ar nomas līguma nosacījumiem un precizējiet neskaidros jautājumus, ja tādi radušies. 

Apdrošināšana 

Pārliecinieties par to, vai īres automašīna ir apdrošināta. Tas palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem ceļojuma laikā. 

Elegants Auto aizraujošam ceļojumam

Ja plānojat tuvāku vai tālāku ceļojumu un ir aktuāla auto noma Rīgā, ieskatieties uzņēmuma “Elegants” piedāvājumā un izvēlieties sev piemērotāko transportlīdzekli! 

Pieejama gan aktuālā BMW noma, gan VW Golf un citu marku automašīnu noma. Ja ir iecerēts izbrauciens lielākā kompānijā, noderēs mikroautobusu noma. 

Uzņēmums piedāvā ne tikai īstermiņa un ilgtermiņa auto nomu, bet arī auto vadītāja un transfēra pakalpojumus gan Latvijā, gan citās Baltijas valstīs. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.elegantsauto.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)