Banner 980x90

Ikviens Dziesmu un Deju svētku dalībnieks un apmeklētājs aicināts atstāt savu vēlējumu Vislatvijas Vēlējumu jostā, Esplanādē!

Vakar, 3. jūlijā, Esplanādē tika atklāta Dziesmu un Deju svētkiem radītā Vislatvijas vēlējumu josta, kurā ikviens – gan Svētku dalībnieks, gan apmeklētājs – ir aicināts atstāt savu vēlējumu, kā arī dalīties ar savām emocijām par šo dziesmām, dejām un pozitīvām emocijām piepildīto Svētku laiku. 

Unikālo Vislatvijas jostu radījis viens no Svētku atbalstītājiem, minerālūdens zīmols “Mangaļi” sadarbībā ar Latvijā un pasaulē zināmo grafiti mākslinieku Kiwie. Svētku josta būs ikvienam publiski pieejama Esplanādē izveidotajā Svētku parkā līdz pat 9. jūlijam.

 

Vairāku metru garā vides instalācija sadalīta piecos posmos katram Latvijas kultūrvēsturiskajam novadam – Kurzemei, Vidzemei, Zemgalei, Latgalei un Sēlijai. Katram novadam piedēvēta sava krāsa, kas ļaus atrast īsto jostas posmu, kurā atstāt savu vēstījumu.

 

Jau pēc pirmās dienas jostu rotā vairāki Svētku dalībnieku un apmeklētāju gūtie iespaidi un laba vēlējumi. Šajā laikā aicinām ikvienu veicināt Svētku sajūtu un iepīt savu nezūdošo vēstījumu Vislatvijas Svētku jostā! “Lai visiem dziedātājiem skanīgas balsis un dejotājiem raits solis,” šādu novēlējumu uz jostas jau atstājis Liepājas jauktais koris “Laiks”.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (31)
Anonīms [Anonīms] Trešdiena, 12. jūlijā, 2023, 02:34

Labdien un laipni lūdzam Spotcap Global Financial Services! Mani sauc Klaudija Kleina, esmu aizdevējs un arī finanšu konsultante. Piedāvāju visa veida aizdevumu pakalpojumus Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir jā, es ieteikšu sazināties ar manu uzņēmumu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai sūtiet īsziņu vietnē WhatsApp, izmantojot: +31642117819 | un jums ir aizdevums savā kontā 24 stundu laikā, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē. Mēs piedāvājam visa veida aizdevuma pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums un daudz ko citu), piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro un izsniedzam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3% gadā. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevumu produktu klāstu.

Anonīms [Anonīms] Otrdiena, 11. jūlijā, 2023, 14:47

Cool gay tube:

Anonīms [Anonīms] Otrdiena, 11. jūlijā, 2023, 11:07

Cool gay tube:

Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 10. jūlijā, 2023, 19:14

Cool gay movies:

Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 10. jūlijā, 2023, 11:25

Fish Amok is a popular traditional Cambodian dish made with fish, herbs, spices, and coconut milk served with rice