Banner 980x90

Izmanto lietus ūdeni un ietaupi ģimenes budžetu!

Šobrīd aizvien aktuālāks ir jautājums par ilgtspējīgu saimniekošanu un pārdomātu dabas resursu izmantošanu. Lietus ūdens ir resurss, kas mums Latvijā ir brīvi pieejams, tādēļ aizvien vairāk māju, vasarnīcu un siltumnīcu īpašnieku izvēlas ieekonomēt savus finanšu līdzekļus un izmantot lietus ūdeni kā tehnisko ūdeni. Kompozītmateriālu tvertnes un cisternas ir piemērots risinājums lietus ūdens uzglabāšanai, jo – atšķirībā no metāla tvertnēm – nav jāsatraucas par tvertnes koroziju un negatīvo apkārtējās vides ietekmi. 

Kādēļ izvēlēties kompozītmateriālu tvertnes? 

 

Viena no galvenajām kompozītmateriālu tvertņu priekšrocībām ir iespēja tās izgatavot dažādās formās un izmēros, iegūstot iespēju pielāgot tvertni tieši jūsu mājsaimniecības vajadzībām un specifikai. Tvertnes ir iespējams novietot gan horizontāli, gan vertikāli, kā arī tās var ierakt zemē, ietaupot vietu pagalmā un saglabājot pagalma estētisko pievilcību. Ne mazāk svarīgs pluss ir to vieglais svars – tvertņu transportēšana un uzstādīšana ir daudz vienkāršāka nekā līdzīga tipa metāla tvertņu uzstādīšana. Salīdzinot ar citām tirgū pieejamajām alternatīvām, kompozītmateriālu tvertnes ir ilgmūžīgas, jo nepakļaujas apkārtējās vides negatīvajai ietekmei, nekorozē, nepakļaujas triecieniem, spēj izturēt augstas temperatūras svārstības. Šī iemesla dēļ šīs tvertnes plaši tiek izmantotas rūpniecības un lauksaimniecības uzņēmumos, tomēr arī mājsaimniecībās aizvien vairāk izvēlas izmantot tieši kompozītmateriālu tvertnes. 

Kompozītmateriālu tvertne tavai dārza mājiņai, pirtij vai siltumnīcai!

 

Kompozītmateriālu tvertnes mājsaimniecībās visbiežāk izmanto lietus ūdens savākšanai un uzglabāšanai sadzīves vajadzībām. Uzstādiet tvertni piemērotā vietā, piemēram, savā pagalmā, pēc tam pievienojiet to jūsu mājas santehnikas sistēmai un izmantojiet savākto lietus ūdeni mājsaimniecības vajadzībām – tualetes skalošanai, drēbju mazgāšanai, mašīnas mazgāšanai vai pagalma tīrīšanas darbiem, puķudobju, siltumnīcas vai dārza laistīšanai u.c. Ja jūsu īpašuma tuvumā nav ūdens ņemšanas vietas – parūpējieties par sava īpašuma drošību un uzglabājiet tvertnē ūdeni brīžiem, kad ir ūdens vai strāvas padeves darbības traucējumi vai izcēlies ugunsgrēks un ir nepieciešams ūdens dzēšanas darbiem. 

Vasaras un dārza mājās tvertne var kalpot ne tikai kā ūdens savākšanas un uzglabāšanas vieta, bet arī kā alternatīva dušai – dienas laikā tvertnē esošais ūdens uzsils, un pēcpusdienā jūs varēsiet mazgāties siltā ūdenī. Īpaši noderīga šāda iespēja ir lauku īpašumos, kas netiek pastāvīgi apdzīvoti un kur nav iespējams pieslēgties pilsētas ūdens apgādei, jo dziļurbuma izveide ir dārgs un sarežģīts risinājums. 

Ja jums ir nepieciešama kompozītmateriālu tvertne, sazinieties ar mums – SIA R.L.M. jums piedāvās izcilu kvalitāti par konkurētspējīgu cenu!

 

www.rlm.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)