SIA "Jureckis un Ko" – autoserviss Liepājā, kuram var uzticēties

Jureckis un Ko, SIA
Jureckis un Ko, SIA

SIA "Jureckis un Ko" – autoserviss Liepājā, kuram var uzticēties. Autoserviss piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus, nodrošinot individuālu pieeju ikvienam klientam.

Savirzes regulēšana Liepājā
Autoserviss "Jureckis un Ko" veic riteņu savirzes regulēšanu Liepājā. Pareiza auto savirze jeb riteņu savērsums ir galvenais nosacījums, lai riepas kalpotu ilgi, kā arī  neatbilstoša auto savirze izdara papildus spiedienu uz ritošās daļas auto detaļām un palielina risku iekļūt avārijā, tādēļ ir svarīgi veikt riteņu savirzes regulēšanu vismaz divas reizes gadā.  Autoserviss "Jureckis un Ko" piedāvā profesionālu savirzes regulēšanu Liepājā gan vieglajām un apvidus automašīnām, gan komerctransportam. Savirzes regulēšana, ko piedāvā autoserviss "Jureckis un Ko", tiek veikta ar efektīvām jaunākās paaudzes iekārtām un neaizņem daudz laika.  Savirzes regulēšana ļauj panākt ne tikai vienmērīgu automašīnas riepu nodilumu un ilgāku riepu ekspluatācijas laiku, bet arī atvieglot automašīnas vadību, ļaujot izbaudīt vienmērīgu, stabilu un drošu braukšanu. Vēl viena būtiska priekšrocība, ko nodrošina savirzes regulēšana, ir ekonomija – pateicoties pareizi noregulētai savirzei, samazinās rites pretestība un līdz ar to arī automašīnas degvielas patēriņš.
Lasiet vairāk: https://www.jureckis.lv/pakalpojumi

Ritošās daļas remonts Liepājā

 


Automašīnas ritošā daļa regulāri tiek pakļauta paaugstinātai slodzei un to būtu nepieciešams pārbaudīt vismaz reizi pusgadā. Veicot ritošās daļas remontu, ļoti svarīgi ir veikt kvalitatīvu diagnostiku, lai precīzi noteiktu bojātās un nolietotās detaļas, tādējādi nomainot tikai tās detaļas, kuru derīgais lietošanas laiks ir beidzies. Autoserviss "Jureckis un Ko" veic ritošās daļas remontu Liepājā, piedāvājot profesionālu ritošās daļas diagnostiku un kvalitatīvu detaļu uzstādīšanu – stūres mehānismu, amortizatoru, bremžu kluču, cauruļu, sviru, gultņu, bukšu un citu automašīnas ritošās daļas elementu nomaiņu un remontu. Ritošās daļas remonts autoservisā "Jureckis un Ko" tiek paveikts ar īpašu rūpību un augstu precizitāti, pateicoties modernām tehnoloģijām un speciālistiem, kuri ir savas nozares profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi auto remontā.
Ritošās daļas remonts Liepājā, autoservisā "Jureckis un Ko" – garantēta augsta kvalitāte, drošība uz ceļa un pozitīva braukšanas pieredze!
Lasiet vairāk: https://www.jureckis.lv/pakalpojumi

Bremžu remonts

 


Vienmērīga bremžu darbība garantē drošu braukšanu, tādēļ ir svarīgi regulāri veikt bremžu sistēmas diagnostiku, lai neapdraudētu sevi un citus satiksmes dalībniekus. Autoservisa "Jureckis un Ko" meistari apzinās bremžu sistēmas nozīmīgumu, tādēļ bremžu remonts tiek veikts ar īpaši augstu atbildības sajūtu un precizitāti. Bremžu remonts tiek veikts izmantojot kvalitatīvas un praksē pārbaudītas rezerves detaļas, kuras iespējams iegādāties arī uzņēmumam "Jureckis un Ko" piederošajos veikalos Liepājā. Bremžu remonts autoservisā "Jureckis un Ko" ietver bremžu sistēmas diagnostiku, bremžu vienmērības pārbaudi un regulēšanu, bremžu eļļas nomaiņu, bremžu kluču, cilindru un bremžu suporta, tā vadīklas un citu bremzēšanas sistēmas detaļu remontu vai nomaiņu. Autoservisa speciālisti atgādina – īpaši svarīgs bremžu remonts un diagnostika ir pirms un pēc ziemas sezonas. Tāpat jāatceras, ka laikus veikts bremžu remonts paildzinās gan bremžu, gan pašas automašīnas ekspluatācijas laiku, kā arī pasargās no satiksmes negadījumiem.
Lasiet vairāk: https://www.jureckis.lv/pakalpojumi

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu