Vietējās ziņas

 • 7 ieteikumi, kā stimulēt smadzeņu darbību

  Mūsu smadzenes darbojas kā labi ieeļļots mehānisms un jaudīgs dators, kas ikdienā apkopo un apstrādā ļoti daudz informācijas. Tāpēc ir svarīgi stimulēt smadzeņu darbību, lai šis jaudīgais dators mums kalpotu ilgi jo ilgi. Turklāt smadzeņu stimulācija palīdz uzlabot atmiņu un var parūpēties par to, lai vecumdienās mēs varētu  izvairīties no dažām nepatīkamām kaitēm, piemēram, Alcheimera slimības.

 • Kādu segumu izvēlēties siltumnīcai?

  Iespējams, ka arvien lielāka daļa cilvēku sāk novērtēt mājās audzētus augļus un dārzeņus. Neapšaubāmi tie ir aromātiskāki un gardāki par veikalā pieejamajiem. Lai pašu spēkiem varētu izaudzēt dārzeņus, viena no svarīgākajām lietām, kas nepieciešama, ir siltumnīca. Protams, dārzeņus var auzdēt arī dārzā, taču siltumnīcā ražu novākt varēsiet ātrāk. 

 • 6 rakstura īpašības, kuras piemīt veiksmīgiem biznesmeņiem

  Uzņēmējdarbība nav domāta ikvienam. Stress un smagais darbs, kas jāiegulda, lai kaut kas izdotos, liek daudziem padoties. Lai kļūtu par veiksmīgu biznesmeni, ir nepieciešamas specifiskas rakstura īpašības – tās pielietojot, tiek radītas un realizētas idejas, kas garantē panākumus. 

 • Finansiālās grūtības, ar kurām visbiežāk saskaras gados jauni cilvēki

  Gados jauni cilvēki savā dzīvē nereti saskaras ar dažādām grūtībām, kas saistītas gan ar patstāvīgas dzīves uzsākšanu, gan iekļaušanos darba tirgū. Tāpat gados jauni cilvēki ļoti bieži saskaras ar dažādām finasiālām grūtībām. Turpinājumā aplūkosim tās finansiālās grūtības, ar kurām visbiežāk saskaras gados jauni cilvēki.

 • Nepatīk savs smaids? Nesamierinies, bet gan meklē risinājumus

  Viens no bieži sastopamiem kompleksiem attiecībā uz savu izskatu ir tieši par zobiem un to estētiku. Bailes smaidīt vai vēlme slēpt savu smaidu – tas negatīvi ietekmē pašapziņu un var traucēt gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. 

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 13. decembrī pieņems dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 13. decembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • 5 personīgā budžeta mīti

  Gada beigās vai sākumā mums uznāk "sava personīgā budžeta sakārtošanas" vēlme. Vēl tas notiek arī pēc neplānotiem lielākiem tēriņiem vai jautri pavadītām brīvdienām, kad tiek novērtēts strauji sarūkošais bankas konta atlikums un tiek domāts par patēriņa kredīta iespējām, jo plānotiem pirkumiem naudas līdzekļu var nepietikt.

 • Latvijā ražoti matrači plašā sortimentā no Erti.lv

  Laba miega pamatnosacījumos ietilpst vairāki elementi, kurus varam ietekmēt – izvēdināta telpa, piemērota gultasveļa un ērts matracis. Pareizā matrača izvēle ietekmē to, cik atpūties, možs un izgulējies cilvēks pamostas pēc naktsmiera. Erti.lv klāstā ir Latvijā ražoti matrači, kuru starpā savējo atradīs katrs – savai gaumei, vajadzībām un finansēm piemērotu. Matraču kvalitāti nodrošina vietēji iegūti izejmateriāli, kas rūpējas par matrača gaisa caurlaidību, mikroklimatu un ergonomiskajām īpašībām.

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 1. novembrī pieņems "Dermatoloģijas klīnikas" dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 1. novembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • Idejas, kā palutinātu sevi un mīļoto cilvēku ar kopā pavadītu laiku Ziemassvētku brīvdienās

  Decembris ir viens traks mēnesis, kad ir spriedze gan darbā, gan mājās, jo tik daudz kas jāpaspēj līdz svētkiem un gadumijai. Tāpēc ir īstais brīdis ieplānot Ziemassvētku brīvdienās nesteidzīgu atpūtu kopā ar savu mīļoto cilvēku, lai kaut nedaudz atsvērtu steigu un stresu, kas bijis pēdējā laikā, kad, iespējams, nav sanācis pabūt kopā tik daudz, cik gribētos. Kopīga atpūta būs lieliska Ziemassvētku dāvana diviem – pašiem sev!