Vietējās ziņas

 • Kādas ir kontaktlēcu priekšrocības un kas jāzina par to lietošanu

  Brilles kā redzes korekcijas līdzeklis zināmas jau sen, bet lēcas acīm kā ikdienas risinājums parādījušās salīdzinoši nesen, tāpēc attiecībā uz kontaktlēcām joprojām valda zināma skepse un aizspriedumi. Tomēr tieši kontaktlēcas ir mūsdienīgiem un aktīviem cilvēkiem piemērots redzes korekcijas līdzeklis, kurš var sniegt daudz priekšrocību. 

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • Kā padarīt savu uzņēmumu videi draudzīgāku

  Videi draudzīgs un "zaļi" domājošs uzņēmums – tas ir mērķis, uz kuru nepieciešams tiekties, jo klimata pārmaiņu novēršana un tālredzīgas vides politikas īstenošana ir mūsu visu kopējā atbildība. Protams, tas saistīts arī ar uzņēmuma tēlu sabiedrības, klientu un partneru acīs. Jo vairāk uzņēmumā tiek domāts par vides jautājumiem, jo lielāks tas ir ieguvums uzņēmuma tēlam un prestižam, jo tiek samazināta tā "ekoloģiskā pēda".

 • Kā nopirkt dārgu preci par zemāku cenu?

  Katram patērētājam ir savi iepirkšanās paradumi un principi, kurus viņš ievēro. Laikā, kad vieni labprāt pērk preces īsai, sezonas lietošanai, vēl kāds izmanto patēriņa kredīta iespējas, citi meklē, kā nopirkt pašu kvalitatīvāko, ilgāk kalpojošo un dārgāko preci par zemāko cenu. Kā to paveikt?

 • 5 iemesli, kāpēc pirkt bērnu preces internetā

  Visi vecāki zina, ka ģimenes budžetā regulāri ir jāparedz līdzekļi bērnu preču iegādei, jo bērni ātri aug, mainās viņu vajadzības, kā arī savas mantas viņi diezgan ātri nolieto. Tāpēc bērnu veikali ir jāapmeklē diezgan bieži. Protams, ir ērti doties uz lielveikalu un tur atrast visu nepieciešamo, bet izskatās, ka kādu laiku no šādiem paradumiem būs ieteicams atteikties savas drošības un veselības labā. 

 • Idejas dāvanai sievietei

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt un iepriecināt svētkos.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • 7 ieteikumi, kā stimulēt smadzeņu darbību

  Mūsu smadzenes darbojas kā labi ieeļļots mehānisms un jaudīgs dators, kas ikdienā apkopo un apstrādā ļoti daudz informācijas. Tāpēc ir svarīgi stimulēt smadzeņu darbību, lai šis jaudīgais dators mums kalpotu ilgi jo ilgi. Turklāt smadzeņu stimulācija palīdz uzlabot atmiņu un var parūpēties par to, lai vecumdienās mēs varētu  izvairīties no dažām nepatīkamām kaitēm, piemēram, Alcheimera slimības.

 • Kādu segumu izvēlēties siltumnīcai?

  Iespējams, ka arvien lielāka daļa cilvēku sāk novērtēt mājās audzētus augļus un dārzeņus. Neapšaubāmi tie ir aromātiskāki un gardāki par veikalā pieejamajiem. Lai pašu spēkiem varētu izaudzēt dārzeņus, viena no svarīgākajām lietām, kas nepieciešama, ir siltumnīca. Protams, dārzeņus var auzdēt arī dārzā, taču siltumnīcā ražu novākt varēsiet ātrāk. 

 • 6 rakstura īpašības, kuras piemīt veiksmīgiem biznesmeņiem

  Uzņēmējdarbība nav domāta ikvienam. Stress un smagais darbs, kas jāiegulda, lai kaut kas izdotos, liek daudziem padoties. Lai kļūtu par veiksmīgu biznesmeni, ir nepieciešamas specifiskas rakstura īpašības – tās pielietojot, tiek radītas un realizētas idejas, kas garantē panākumus.