Vietējās ziņas

 • Kā ergonomiski iekārtot savu virtuvi

  Virtuve ir telpa, kur mēs pavadām daudz laika, tāpēc ir svarīgi to iekārtot to ergonomiski pareizi. 

 • Kā iekārtot savu māju, lai tā būtu bērnu droša

  Brīžos, kad mūsu dzīvē ienāk bērns, notiek lielas pārmaiņas un tostarp arī mūsu vidē, kurā atrodamies dien dienā. Mājas ir vieta, kur mēs jūtamies visdrošāk, tajā bērni ir visaktīvākie un diemžēl arī visbiežāk iegūst traumas, tieši tādēļ būtiski to iekārtot, lai tā būtu bērnam droša. 

 • Tava bērna pirmās skrituļslidas – kādas izvēlēties?

  Vasaras aktivitātes ģimene var pavadīt dažādi – doties garākās un īsākās pastaigās, peldēties, dzīvoties laukos un arī doties izbraucienos ar skrituļslidām. Skrituļslidu piedāvājums veikalos ir gana plašs un brīdī, kad izvēlēsies sava bērna pirmās skrituļslidas, ir rūpīgi jāpārdomā to kvalitāte un funkcionalitāte, tāpēc šajā rakstā aprakstīsim lietas, kas ir būtiskas, lai Tu varētu iegādāties vislabākās un piemērotākās skrituļslidas savam bērnam.

 • Kur doties atpūsties, ja Tavā draugu kompānijā daudzi fano par sportu?

  Vairums no mums darba dienas pavada, cītīgi strādājot, tādēļ neatliek laika, lai satiktu savus draugus (ja vien viņi nav Tavi kolēģi). Tieši tādēļ piektdienas, sestdienas un svētdienas ir tik ļoti iecienītas, jo nedēļas nogale ne tikai ļauj mums atvilkt elpu no darba, bet arī sniedz iespēju satikt tos cilvēkus, ar kuriem vēlamies kopā pavadīt laiku. Tādēļ nav šaubu, ka arī šajā nedēļas nogalē daudzas draugu kompānijas dosies "ielās", lai baudītu pavasari un izklaidētos.

 • 4 ieteikumi, kā dzīvot ar ierobežotu budžetu

  Lai arī ikviens tiecas dzīvot pēc iespējas labāk, tomēr dažkārt dzīvē viss nerit pēc plāna un var nākties īsāku vai garāku laika posmu dzīvot ar ļoti ierobežotu budžetu. Šis laiks ir izaicinājumiem pilns – īpaši, ja pirms tam pierasts pie noteikta dzīvesveida un ērtībām. Taču, ieviešot zināmas korekcijas un ņemot vērā dažus ieteikumus, jaunajam apstākļiem ir iespējams diezgan labi pielāgoties. 

 • Kā nekļūdīties meža pirkšanas un pārdošanas procesā

  MRS Vidzeme ir uzņēmums, kas nodarbojas ar mežu iepirkšanu visās Baltijas valstīs jau kopš 2000. gada, tātad droši varam teikt, ka te iespējams meklēt gan profesionālāko konsultāciju, gan informāciju par meža zemes cenām, gan, protams, labākie meža pārdošanas piedāvājumi arī atrodami tieši te. Savas pastāvēšanas ilgajā laikā, uzņēmuma speciālisti ir konstatējuši, kuras ir tipiskākās kļūdas, kas gadās tiem, kuri izlēmuši pārdot mežu, bet no šī procesa īsti neko nesaprot. Lūk, speciālistu padomi, kā no tām izvairīties. 

 • 6 vienkārši veidi, kā ietaupīt naudu, izvēloties dāvanas mīļajiem

  Ja Tev ir liela ģimene vai plašs draugu un paziņu loks, noteikti zini, cik sarežģīti ir sagādāt katram no šiem cilvēkiem dāvanas dzimšanas dienās, Ziemassvētkos un citās svinīgās reizēs. Turklāt arī mediji un patērētāju sabiedrība, kurā dzīvojam, savā ziņā mūs spiež koncentrēties uz pirktajām dāvanām. Taču, ja tā padomā, izmantojot dažus gudrus padomus, mēs varam apvienot patīkamo ar lietderīgo, proti, iepriecināt savus mīļos, ietaupot naudu. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, turpini lasīt.

 • Ventspils – reklāma un sludinājumi pilsētā ar strauju attīstību

  Baltijas jūras piekrastes pilsēta, kas nebeidz pārsteigt ar dažādiem kultūras pasākumiem un aktivitātēm. Vieta, no kuras nāk sportisti, zinātnieki un mūziķi. Šī ir vieta, kur pagātne savijas ar tagadni. Senlaicīgas ēkas, kas tiek uzturētas, pateicoties šodienas centīgajiem darboņiem. Tāpat tiek nemitīgi domāts arī par gaišāku nākotni. Paši ventspilnieki sevi uzskata par sīkstiem un darbspējīgiem. No ostas pilsētas ar attīstītu zvejniecību tā ir pārvērtusies līdz nepazīšanai pēdējo 20 gadu laikā un kļuvusi par vienu no kultūras galvaspilsētām. Tomēr dienas ritms aizvien nav tik straujš kā citās lielpilsētās, un gleznainā vieta ir īpaši aicinoša ģimenēm, kas vēlas atrast savu miera ostu un laimi pilsētā pie jūras. 

 • Nerakstīti noteikumi, kurus ievērot, dodoties uz sporta bāru

  Sporta bārs ir tā vieta, uz kuru dodoties, jāatceras, ka Tu atradīsies starp citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas atnākuši ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī skatīties dažādas sporta pārraides. Iespējams, daļa no viņiem fano par to pašu komandu vai sportistu, kurai līdzi jūti arī Tu. Patiesībā šī ir unikāla un aizraujoša parādība, ka sports tā spēj apvienot cilvēkus. Tieši tādēļ, ejot uz sporta bāru, ir vairākas lietas, kuras paturēt prātā, lai gan Tu, gan citi klātesošie labi pavadītu laiku. 

 • 5 veidi, kas palīdzēs uzlabot finansiālo situāciju

  Finansiālās situācijas uzlabošana noteikti ir iekļauta daudzu cilvēku nākamā gada mērķu sarakstos. Tomēr tas nav uzdevums, ko tik viegli paveikt, jo finansiālās situācijas uzlabošana var prasīt kompleksu pieeju, kurā būs iesaistīta gan savu paradumu maiņa, gan dažādu finanšu instrumentu izmantošana. Lūk, esam apkopojuši vairākus veidus, kuri var palīdzēt uzlabot jūsu finansiālo situāciju.