Vietējās ziņas

 • Airsoft veikals profesionāļiem un amatieriem

  Publicitātes foto

  Airsoft izklaide kļūst arvien populārāka arī Latvijā, pulcinot spēlēt gribētājus publiskās spēlēs un citos pasākumos. GUNSnLASERS airsoft veikals piedāvā dažādus ieročus, bumbiņas, aizsargekipējumu un CO2 kapsulas. Uzzini vairāk par pašu spēli un ekipējumu!

 • Kā investēt nekustamajā īpašumā

  Publicitātes foto

  Nekustamā īpašuma tirgus cenas pēdējo gadu laikā ir strauji augušas, it sevišķi Rīgā un tās apkārtnē, tādēļ arvien vairāk cilvēku izvēlas investēt nekustamajos īpašumos, saredzot to, kā vienu no drošākajiem investīciju veidiem.

 • Kā apgrozāmo līdzekļu finansēšana var nodrošināt stabila biznesa izaugsmi?

  Foto: Shutterstock.com

  Viens no galvenajiem aspektiem, kas būtiski ietekmē uzņēmējdarbības funkcionēšanu, ir nemitīga attīstīšanās, kā arī paredzama finanšu plūsma. Par to, kā nodrošināt uzņēmuma paplašināšanos un kur tam iegūt nepieciešamo finansējumu, lasiet šajā rakstā!

 • Dermatologs Ventspilī – galvaspilsētas kvalitāte

  Publicitātes foto

  Sākoties vasarai, visi vairāk sākam domāt par savu izskatu. Atceramies par jaunā gada diētas plāniem un apņemšanos skriet vai apmeklēt sporta zāli. Tas ir tikai dabiski, ka cilvēkam rūp viņa izskats un saprātīgās robežās tas noteikti iet roku rokā ar labu veselības stāvokli un garīgo labsajūtu. Skaista, veselīga un starojoša āda ir pirmais, par ko vasaras sezonā satraucamies, un ko ievēros arī citi. 

 • Mājas jumta segumu veidi – to priekšrocības un trūkumi

  Publicitātes foto

  Vēsturiski mājas tika celtas atkarībā no klimata, kādā cilvēki dzīvoja, pieejamajiem materiāliem, kā arī no apdraudējumiem, kas ikdienā pastāvēja. Piemēram, Āfrikā un Klusā okeāna salās mājokļus veidoja no apkārtnē augošajām zālēm, vīteņaugiem un bambusa lapām. Arī tad cilvēki saprata, ka mājoklis bez jumta nav iedomājams. 

 • Vannas istabas mēbeles. Kas jāzina, iekārtojot vannas istabu?

  Publicitātes foto

  Latviešu tautai ir iecienīts ticējums: "Kā rītu iesāksi, tā dienu pavadīsi".  Gandrīz katram no mums diena iesākas vannas istabā. Harmonisks un pārdomāts vannas istabas iekārtojums cilvēkā rada harmoniju un pozitīvu noskaņojumu, jo telpa, kurā atrodamies, ir atspulgs mūsu iekšejām sajūtām. Vannas istaba ir tā vieta, kurā mēs sagatavojamies dienas turpmākajai daļai, tādēļ šai vietai ir jābūt gan prakstiski ērtai, gan harmoniskai.

 • Gribu Smart TV savam mājoklim. Kā izvēlēties?

  Publicitātes foto

  Datori, telefoni un citas tehnoloģijas, tostarp arī televizori, ir laika gaitā attīstījušies, lai atvieglotu cilvēku ikdienu un padarītu to interesantāku. Viens no mūsdienu apspriestākajiem televizoru veidiem ir Smart TV, kas papildus klasiskajām televizoru funkcijām piedāvā arī iespēju savienot to ar datoru vai viedtālruni, pieslēgties internetam, izmantot dažādas aplikācijas utt. Nav brīnums, ka daudzi vēlas šādu TV arī savā mājoklī. Taču arī Smart TV ir dažādi, tādēļ ielūkosimies vairākos kritērijos, par kuriem būtu vērts padomāt. 

 • 7 populārākās finanšu problēmas: ieteikumi, kā tās pārvarēt

  Publicitātes foto

  Cilvēki ar naudas problēmām var sastapties jebkurā vecumā. Protams, kad mums ir tikai 25 gadi, šādas ķibeles var gadīties biežāk, jo vēl mācāmies kontrolēt savu budžetu un finansiālo neatkarību. Taču, arī kļūstot vecākiem, mēdz pienākt brīdis, kad sastopamies ar finanšu problēmām un to radītājām sekām. Ņemot vērā to, ka dzīve ir mainīga un mēdz notikt dažādas neplānotas situācijas, mums ir jābūt informētiem par dažādām finanšu problēmām un to iespējamiem risinājumiem. 

 • Sporta faniem sportiska atpūta!

  Publicitātes foto

  Ja esi kāda sporta veida vai sporta komandas fans, ja esi apveltīts ar sportisku azartu un fanošana ir viens no labākajiem veidiem, kā pavadīt brīvo laiku, tad tev noteikti ir jāapmeklē sporta bārs Optibet jau šodien! Pie mums ir aktuāli gan dažādi īpaši bonusi, gan dažādi piedāvājumi, gan patīkami pārsteigumi, kā arī ir iespējams nobaudīt gardu maltīti un atspirdzinošus dzērienu. 

 • KASKO apdrošināšanas cenas – viss, kas Tev par to jāzina!

  Foto: Shutterstock.com

  Par OCTA polises izvēli lauzīt galvu nav vērts – tās iegāde ir obligāta. Taču kā ar KASKO? Vai tās iegāde atmaksājas? Kā laika gaitā mainījušās KASKO polišu cenas? Un vai ir vērts maksāt vairāk, lai iegūtu papildus segumus? Turpini lasīt šo rakstu un saņem atbildes uz šiem un vēl citiem Tev interesējošiem jautājumiem par KASKO polisēm!