Banner 980x90

Ar ko “Riepu garāža” atšķiras no citiem riepu servisiem?

Kopumā jau ir diezgan skaidrs, ko ikviens auto īpašnieks sagaida no riepu servisa – lai ir labs serviss un labs riepu piedāvājums, bet tajā pašā laikā – lai tas nav dārgi. Protams svarīgi ir ļoti sakarīgi meistari un laba apkalpošana, bet tajā pašā laikā nav vēlamas rindas uz pierakstu. Realitātē, protams, reti paveicas atrast tik ideālu riepu servisu, taču “Riepu garāža” patiesi ir tuvu šim ideālam, turklāt piedāvājumā ir vēl daudz kas vairāk!

Ātra piegāde visā Latvijā

“Riepu garāža” nodrošina bezmaksas piegādi Rīgā, ja šeit esat iegādājies jaunus diskus vai jaunas riepas. Piegāde ar kurjerdienesta palīdzību tiek nodrošināta visā Latvijā. Lai uzzinātu to, cik izmaksās piegāde tieši uz jūsu mājokli, iesakām aizpildīt riepu vai disku pirkuma formu mājaslapā. 

Plašs pakalpojumu klāsts

Ne tikai riepu iegāde un maiņa, bet arī disku remonts un krāsošana, kondicionieru uzpilde, riepu spiediena sensori, riepu utilizācija un riepu uzglabāšana – šī ir tikai neliela daļa no visiem pakalpojumiem, ko piedāvā “Riepu garāža”! 

Seši servisa centri Rīgā

Veseli seši servisi Rīgā, lai nodrošinātu, ka “Riepu garāža” ir vienmēr izdevīgā tuvumā, lai arī kur Rīgā jūs atrastos! Divi servisi atrodas Pļavniekos, divi – tuvu Rīgas centram, un pa vienam servisam – Juglā un Zolitūdē. Un tas vēl nav viss – jau kādu laiku “Riepu garāža” Lubānas ielā 129D ir arī atvērusi savu autoservisu, kas piedāvā vēl daudz vairāk nekā riepas, proti, pilnu apkopi, bremžu remontu, metināšanas darbus, lukturu regulēšanu, auto sagatavošanu tehniskajai apskatei un vēl daudz ko citu, ko labi autoservisi un pieredzējuši auto meistari var piedāvāt. 

Informatīvi bagāta mājaslapa

Ne visi riepu servisi ir pacentušies izveidot mājaslapas, kur ir ne tikai apskatāmas riepu atlaides un adrešu centri, bet atrodama arī noderīga informācija par ES marķējumiem, riepu parametriem un citām tehniskām lietām, kā arī pieejams ērti lietojams riepu izmēra kalkulators un elektroniskā pieteikuma forma. 

Ienāciet riepugaraza.lv un noskaidrojiet visu, kas jums ir nepieciešams! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)