Banner 980x90

Auto noma – brīvība ceļojumos un ikdienas gaitās

Auto noma sniedz virkni priekšrocību, jo tā ir iespēja baudīt sava veida brīvību un neatkarību ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās – vairāk par PRIME AUTO auto nomu var uzzināt vietnē primeauto.lv.

Katrs ir nonācis situācijā, kad sava personīgā auto iegāde vai izmantošana nav iespējama – auto remonts vai jauna pasūtīta auto gaidīšana, nemaz nerunājot par ceļojumiem vai darījumu braucieniem, kuros ierodaties ar lidmašīnu, bet paredzēta ilgāka uzturēšanās un pārbraucieni pa valsti, vai vēl labāk – pamatīga vietējās valsts kultūras izpēte. Pēdējā desmitgadē, līdz ar auto ekspluatācijas izmaksu pieaugumu, arī Latvijā redzama attieksmes maiņa attiecībā uz personīgā auto nepieciešamību, jo arvien vairāk privātpersonas un uzņēmumi izvēlas auto nomāt, nevis iegādāties to īpašumā. Auto noma sniedz virkni priekšrocību, jo tā ir iespēja baudīt sava veida brīvību un neatkarību – un ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās.

Auto nomas priekšrocības
Ja ikdienā automašīna jālieto reti, auto noma atbrīvo no rūpēm un izdevumiem par auto remontu un citiem ilgtermiņa ekspluatācijas izdevumiem. Lietotājs var izvēlēties tieši tādu auto, kāds konkrētajam brīdim un uzdevumam nepieciešams, un tikai tad, kad tas tiešām vajadzīgs. PRIME AUTO piedāvā iznomāt daudz dažādu marku auto, arī ilgtermiņā no trim mēnešiem. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Populāra ir arī auto noma, lai pārbaudītu praksē tās mašīnas modeli, kuru vēlas iegādāties savā īpašumā. 

Auto nomas profesionālā un laipnā attieksme pret klientiem ir labs arguments izvēlēties šo pakalpojumu.  Auto nomas līgums tiek slēgts attālināti, izmantojot saprotamu auto katalogu, kurā ar viedierīces vai datora palīdzību var veikt auto rezervāciju. Katalogā sniegts katras automašīnas detalizēts apraksts un tehniskie parametri; 4 soļu pasūtīšanas process un apmaksa ir vienkārša, un to var veikt, neizejot no mājām. 

Auto noma Rīgā
Visvairāk auto tiek iznomāti un lietoti Rīgā un tās apkārtnē, tādēļ izvēlēto auto var saņemt un nodot jebkurā no četriem PRIME AUTO nomas punktiem Rīgas centrā, Rīgā, Ganību dambī 25, lidostā Rīga, kā arī Jūrmalā, NESTE degvielas uzpildes stacijā “Lielupe”. Auto katalogs ietver daudzveidīgas automašīnu markas, lai ikviens braucējs atrastu savām prasībām piemērotāko transportlīdzekli, piemēram, ģimenes vajadzībām, paaugstināta komforta (kas ir īpaši svarīgi, ja paredzēts ilgstošs ceļš) vai arī biznesa braucieniem. 

Ilgtermiņa auto noma
PRIME AUTO ilgtermiņa auto noma ir lielisks veids, kā ietaupīt izdevumus situācijas, kad vajadzīga automašīna vai papildu automašīnas, bet nav izdevīgi tās pirkt vai ņemt līzingā. Tā ir izdevība vairākus mēnešus lietot jaunu automašīnu bez ierastajām īpašnieka auto ekspluatācijas izmaksām. Noslēdzot līgumu, sākot ar 3 mēnešiem, var neuztraukties par auto uzturēšanas izmaksām vai remontu. Ilgtermiņa auto noma ir arī iespēja pārbaudīt vai izmēģināt auto, kuru plānots iegādāties, pārliecināties par izvēli un saprast, vai tas atbilst visām prasībām, lai arī kādas tās būtu – ģimenei piemērots auto, ekonomisks vai pietiekami sportisks, tā vadāmība, automātiskā vai manuālā pārnesumkārba utt.

Mikroautobusu noma ērtiem kravu pārvadājumiem
Kravas mikroautobusu noma iegūst arvien lielāku popularitāti mūsu dinamiskajā un pārmaiņām piesātinātajā dzīvē. Nomājot PRIME AUTO kravas mikroautobusu, ērti un salīdzinoši nesteidzīgi var veikt pārvākšanos no viena mājokļa uz citu. Arī uzņēmumos, kur lielākas kravas jāpārvadā salīdzinoši reti, mikroautobusa noma ir izdevīgs risinājums, lai neuzņemtos liekas rūpes par mikroautobusa uzturēšanu un novietošanu. 

Vairāk par PRIME AUTO auto nomu var uzzināt vietnē https://primeauto.lv, tālr. +371 23110404, e-pasts: info@primeauto.lv.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)