Banner 980x90

Noderīgi padomi ziemas riepu izvēlē

Ir pienākusi ziema, un autovadītāji steidz sagatavot savus transportlīdzekļus drošai braukšanai šai sezonai raksturīgos laikapstākļos. Viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem drošībai uz ceļa ir kvalitatīvas ziemas riepas. Automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē, ar šai sezonai piemērotām riepām jābūt aprīkotām laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam. 

Ar vissezonas riepām atļauts pārvietoties visa gada garumā, tomēr, ja, izvērtējot braukšanas apstākļus, nākas secināt, ka labas ziemas riepas tomēr būs drošāka izvēle, tad šis ir īstais brīdis izvēlēties jaunas riepas savam auto! 

Jaunas vai lietotas? 

Pirmais jautājums, uz ko svarīgi ir atbildēt – plānojat iegādāties lietotas vai jaunas riepas? Te gan uzreiz jāņem vērā tas, ka mazlietotu riepu iegāde, lai arī nereti ir izdevīgāks risinājums, tomēr saistās ar risku. Ikviens piekritīs, ka uzreiz ir grūti spriest par lietotu riepu patieso stāvokli. Ja auto riepas nav uzglabātas atbilstoši prasībām, tās var deformēties un kļūt nepiemērotas drošai braukšanai. Tāpēc vienmēr lietotu riepu iegādē vienmēr jāizvēlas tikai pārbaudīts riepu serviss, kur ne tikai uzliks riepas, bet būs nodrošināta arī kvalitatīva šo riepu balansēšana.

Mūsdienās arī jaunas riepas ir pieejamas dažādās cenu kategorijās, lai katrs varētu izvēlēties savām iespējām piemērotāko risinājumu. 

Kvalitātes un cenas attiecība 

Izvēloties auto riepas, jānovērtē arī to kvalitātes un cenas attiecība. Labākās un arī dārgākās ir Premium klases riepas, tomēr lieliskus risinājumus var atrast arī citās riepu kategorijās. Izvērtējot savas iespējas, katrs var izvēlēties savam auto piemērotas riepas. 

Izmērs 

Ja nav pārliecības, kāda izmēra ziemas riepas ir vajadzīgas, noskaidrojiet jau esošo riepu izmēru. Ja tomēr rodas neskaidrības, jautājiet padomu speciālistam. Izvēlēties piemērota izmēra riepas ir ļoti būtiski gan drošības, gan komforta dēļ. 

Iegādes vieta 

Vai ir nozīme vietai, kur tiek iegādātas riepas? Jā! Droša izvēle šajā ziņā ir uzticams riepu serviss vai riepu garāža, kur pieejamas gan kvalitatīvas riepas un lietie diski, gan arī riepu montāža un riepu balansēšana. Izvēloties riepas servisā, saņemsiet zinošu speciālistu konsultācijas un varēsiet būt droši, ka automašīna ir sagatavota pienācīgi. 

Ja vēlaties iegādāties riepas Rīgā, ieskatieties servisa "Riepu Garāža" piedāvājumā, kur atradīsiet vislabākos risinājumus pārliecinošai braukšanai ziemas apstākļos. Plašāku informāciju par servisa piedāvājumu atradīsiet www.riepugaraza.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)