Banner 980x90

Sākas pieteikšanās 22. starptautiskajam ziedu paklāju festivālam

Foto avots: Ventspils hronikas arhīvs
Foto avots: Ventspils hronikas arhīvs

Pilsētas svētkos, no 2. līdz 4. augustam, Ventspilī 22. reizi notiks starptautiskais ziedu paklāju festivāls "Krāsainās ziedu spēles". Līdz 30. jūnijam dalībai ziedu paklāju festivālā aicinātas pieteikties gan profesionālu floristu, gan arī topošo nozares speciālistu un citu floristikas entuziastu komandas no Latvijas un ārvalstīm.

Starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas jau divus gadu desmitus plaši pazīstams kā viens no krāšņākajiem un vizuāli iespaidīgākajiem Ventspils Pilsētas svētku notikumiem, šogad dalībnieku komandas un skatītājus pulcēs Lielajā laukumā līdzās strūklakai "Fregate "Valzivs"" un koncertzālei "Latvija".

Tradicionāli katru gadu ziedu paklāju festivālam tiek izraudzīta devīze, kas reizē ir arī radošā uzdevuma tēma dalībnieku komandām. Tā kā šogad festivāls notiks Parīzes olimpisko spēļu laikā, tāpēc, paužot atbalstu un jūtot līdzi Latvijas, Ventspils un visas pasaules olimpiešiem, 22. starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīze ir "Krāsainās ziedu spēles". 

Dalībniekiem neatkarīgi no rezultāta tiks nodrošināta garantētā naudas balva 400 EUR apmērā, bezmaksas nakšņošana Ventspils naktsmītnēs, kā arī ielūgums uz Ventspils Pilsētas svētku noslēguma pasākumu Reņķa dārzā. Savukārt kopējais naudas balvu fonds uzvarētājiem ir 1600 EUR.

Noteikumi paredz, ka katrai dalībnieku komandai 23 stundu laikā, no 2. augusta pulksten 10.00 līdz 3. augusta pulksten 9.00, jāizveido viens ziedu paklājs apļa formā, ievērojot, lai tā diametrs ir 2,8 metri un kopējā platība – 6 m2.

Pieteikšanās dalībai 22. starptautiskajā ziedu paklāju festivālā notiek līdz 2024. gada 30.jūnijam, pieteikumu sūtot elektroniski uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv vai pa pastu: PSIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts”, Pils iela 12, Ventspils, LV–3601. Konkursa nolikums un pieteikuma forma pieejama pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" mājaslapā www.vlk.lv un ŠEIT.

22. starptautisko ziedu paklāju festivālu organizē pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" ar ziedu paklāju festivāla idejas autores, floristikas amata meistares Rionas Ēces un Aijas Žagariņas "Floristu skola A-Ž" atbalstu. Naudas balvu fondu nodrošina Ventspils Kultūras centrs.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (1)
Anonīms [Anonīms] Piektdiena, 24. maijā, 2024, 10:29

penis enlargement