Banner 980x90

Skaistu lūpu noslēpums

Nenoliedzami, koptas lūpas liecina par rūpēm par savu izskatu. Uzkrāsotas tās piešķir mūsu tēlam to īpašo vizuālu krāsu akcentu, kas piešķir sievietes personībai  burvību un noslēpumu, izceļ un pat izaicina, bet ar nosacījumu, ka šīs lūpas ir koptas un veselīgas. 

Āda uz lūpām ir daudz plānāka un maigāka nekā uz pārējās sejas. Tāpēc tā ir daudz uzņēmīgāka pret apkārtējās vides faktoriem, piemēram, temperatūru, zemu mitruma līmeni un citām ietekmēm, tajā skaitā UV starojumu vasarā. Šo faktoru ietekmē lūpu āda var sākt lobīties un plaisāt. Diskomforts un nevesela lūpu āda ir tas, ko iegūstam, ja ikdienā par to neparūpējamies. Taču jums vienmēr būs skaistas lūpas, ja ievērosiet  lūpu kopšanas rituālu, kur īpaša loma būs atvēlēta dažādiem lūpu mitrinošiem līdzekļiem, tostarp lūpu balzamiem.

Lūpu balzami

Lūpu balzams mitrina, baro, atjauno un mīkstina lūpu ādu. Balzamam piemīt ļoti ātras ādu atjaunojošas īpašības. Regulāra tā lietošana palīdz izvairīties no sausu un sasprēgājušu lūpu efekta – lūpu āda būs pabarota un aizsargāta no tai kaitējošiem ārējās vides faktoriem. Lūk, svarīgākie ieguvumi, ko sniedz lūpu balzams:

  • lūpu balzams novērš ādas lobīšanos;
  • lūpu krāsa viegli klāsies un izskatīsies labāk, ja lūpas būs līdzenas;
  • plaisiņas pazudīs ātrāk, jo lūpu āda tiks pastāvīgi mitrināta;
  • mitrinātas lūpas padara izskatu daudz jaunāku.

Intensīvai mitrināšanai būs piemēroti lūpu sviesti. Lūpu sviestam ir citāda struktūra nekā lūpu balzamam, un tas padara lūpas mirdzošas, pilnīgas un mitrinātas. 

Kāpēc izmantot lūpu balzamu arī vasarā? Tos noteikti vērts nēsāt līdzi kosmētikas maciņā, jo tie ne tikai baro, bet arī rada aizsargājošu kārtiņu, kas atvaira apkārtējas vides negatīvās ietekmes – UV starojumu un karstuma sausinošo ietekmi.

Pievienojiet krāsu akcentu ar lūpu spīdumu

Lūpu spīdumi liek lūpām izskatīties veselīgākām, jauneklīgākām un vizuāli apjomīgākām. Lūpu spīdums arī papildus mitrina. Tas ir ideāls akcents jūsu vasaras make-up stilam. Lai līdzsvarotu vizuālo efektu, pārējos kosmētikas produktus vēlams izmantot ar matētu tekstūru.

Šķidrās lūpu krāsas 

Arvien biežāk priekšroku tiek dotu šķidrai lūpu krāsai, lai arī tas pats krāsu tonis ir pieejams arī kā klasiskā lūpu krāsa. Pasaules lielākie dekoratīvās kosmētikas zīmoli MAC, L’Oreal Paris, Max Factor, NYX daudz uzmanības pievērš patērētāju ieradumu maiņai un piedāvā arvien jaunas inovācijas.

Vērts izmēģināt kombināciju šķidrā lūpu krāsa Revlon ColorStay Over Time un tās fiksējošo līdzekli, kas vienlaikus ir arī mitrinošs lūpu spīdums. Lūpu krāsu vienmērīgi uzklāj uz lūpām un pārklāj ar spīdumu, vizuāli tās palielinot un izceļot. Ar fiksējošo līdzekli  lūpu krāsa ir noturīga līdz pat 16 stundām. Tā ir īpaši paredzēta sievietēm, kuras vēlas noturīgu lūpu krāsu, kas neizsmērējas. Produktam ir 2 komponentes: lūpu krāsa + virsējais slānis. Lūpu krāsa bagātināta ar dabas līdzekļiem – kumelītēm un sojas ekstraktiem, kas pastāvīgi mitrina un mīkstina lūpas.

Papildu kopjošs efekts ir lūpu skrubjiem, ko izmanto, lai padarītu lūpas gludākas. Ja priekšroku dodat matētai lūpu krāsas struktūrai, tad tie lieti noderēs, lai uzturētu lūpas nevainojami gludas. Šķidrā lūpu krāsa Wycon Cosmetics Liquid Lipstick 35 BARE FEELING ir ar matētu pārklājumu. Maiga un krēmīga tekstūra tūlītējam samtainam efektam.

Lūpu krāsu, lūpu spīdumu un balzamu piedāvājums jums palīdzēs izcelt savu sievišķo būtību. Parūpējieties par savu lūpu izskatu un veselību ar dažādajiem lūpu kopšanas un kosmētikas līdzekļiem no 220.lv plašā produktu klāsta!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu