Vietējās ziņas

 • 5 veidi, kas palīdzēs uzlabot finansiālo situāciju

  Finansiālās situācijas uzlabošana noteikti ir iekļauta daudzu cilvēku nākamā gada mērķu sarakstos. Tomēr tas nav uzdevums, ko tik viegli paveikt, jo finansiālās situācijas uzlabošana var prasīt kompleksu pieeju, kurā būs iesaistīta gan savu paradumu maiņa, gan dažādu finanšu instrumentu izmantošana. Lūk, esam apkopojuši vairākus veidus, kuri var palīdzēt uzlabot jūsu finansiālo situāciju.

 • Fakti, kurus Tu, iespējams, nezināji par bērnu autosēdeklīšiem

  Eksperti un atbildīgās iestādes regulāri atgādina vecākiem, cik svarīgi ir uzkrāt zināšanas par to, kā pasargāt sevi un savus mazos pasažierus, braucot ar mašīnu. Diemžēl mēdz gadīties, ka apzināti vai neapzināti vecāki pieļauj kļūdas, iegādājoties un izmantojot bērnu autosēdeklīšus. Interneta veikals 220.lv ir apkopojis par autokrēsliņiem vairākus svarīgus faktus, kas būtu jāzina, lai parūpētos par mazuļu drošību mašīnā. 

 • Komfortam un higiēnai – kādu ūdens sildītāju izvēlēties?

  Ir teju neiespējami iedomāties, kā mūsdienās mājā vai dzīvoklī var iztikt bez karstā ūdens. Par laimi, ir dažādi alternatīvie veidi, kā mājokļos nodrošināt siltā ūdens apgādi. Kā izvēlēties tādu, kurš būs piemērots Tavām vajadzībām un iespējām? Interneta veikals 220.lv sniegs Tev dažus noderīgus ieteikumus. 

 • Padomi, kas palīdzēs izvēlēties dāvanu sievietei

  Nav divu vienādu sieviešu, katra no viņām ir unikāla. Tāpēc brīdī, kad nepieciešama dāvana sievietei, vajadzētu mirkli padomāt un atcerēties par dažiem soļiem, kuri palīdzēs izvēlēties īsto dāvanu tieši tai sievietei, ko vēlaties iepriecināt. Tā var būt sieva, draudzene, mamma, meita, kolēģe vai pat priekšniece. Katrā gadījumā dāvanas izvēlei nepieciešama cita pieeja, lai nekļūdītos un nenostādītu neveiklā situācija ne sevi, ne dāvanas saņēmēju.

 • Dīvainākie iemesli, kādēļ cilvēki neiegādājas mājokļa apdrošināšanu

  Ikvienam saimniekam ir svarīgi, lai viņa mājoklis būtu iekārtots tieši tā, kā viņš vēlas. Tam jābūt drošajai ostai – vietai, kur uzkrāt spēkus pēc garas darba dienas, gatavot maltītes, darīt to, kas patīk, satikties ar saviem mīļajiem, kā arī kalt plānus nākotnei. Taču, protams, pirmajā vietā vienmēr ir jābūt drošībai, ko nekad nedrīkst vērtēt par zemu.

 • Par ko jādomā, izvēloties teritorijas vārtus

  Nav šaubu, ka teritoriju vārti ir ļoti nozīmīgs elements gan drošības, gan labiekārtošanas aspektā. Lēmums aprīkot teritoriju ar vārtiem vienmēr sniegs pozitīvus ieguvumus. Tā būs ne tikai drošība, bet arī papildu ērtības, estētiskais ieguvums, arī īpašuma norobežošana un tā vērtības palielināšana. 

 • Labākie datoru monitori pilnvērtīgam darbam un izklaidei

  Foto: Shutterstock.com

  Izcila vizuālā pieredze ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas nosaka personālā datora kvalitāti. Moderni monitori ir aprīkoti ar tehnoloģijām, kas ļauj lietotājam pilnībā ieslīgt attēlā, baudīt filmu gluži kā kinoteātrī un mierīgi strādāt ar dažādām programmām, neuztraucoties par monitora darba stabilitāti. Labs monitors kalpo līdz desmit gadiem, tāpēc svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvu un lietotājam piemērotu modeli. Turpini lasīt un uzzini, kā to izdarīt!

 • 6 idejas, kā ģimeniski un aktīvi atzīmēt skolas gada sākšanos

  Septembris ir īpašs mēnesis ikvienā ģimenē, kur aug skolas vecuma bērni. Septembrī visai ģimenei pēc vasaras atkal jāpierod pie režīma, kur ir gan agrā celšanās, gan pulciņi, gan mājasdarbi. Ar septembri sākas ne tikai rudens, bet arī iesākas kārtējais skolas gads.

 • Kā taupīt elektroenerģiju: noderīgas idejas, ko īstenot jau tagad!

  Tagad, kad daudz tiek runāts par elektroenerģijas tirgus atvēršanu, aktuāls kļūst jautājums arī par rēķinu apmēra samazināšanu. Skaidrs, ka to var panākt tikai mainot ieradumus. Taču, kā to vislabāk izdarīt? Par to turpinājumā.

 • 5 pazīmes, kas liecina – laiks pirkt jaunu mašīnu

  Publicitātes foto

  Ir pašsaprotami, ka šķirties no sava auto nav viegli. It īpaši, ja tas nokalpojis vairākus gadus, un ir bijis kopā ar Tevi priekos un bēdās. Mēdz pat teikt, ka attiecības starp mašīnu un tās īpašnieku ir ļoti īpašas. Un tas nav brīnums, jo mēs pieķeramies savām mašīnām.