Tūrisma informācija

 • Slēpošanas kalns "Lemberga hūte"

  
Slēpošanas kalns "Lemberga hūte"

  Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" ir mākslīgi veidots kalns, kura paaugstināšana gadu no gada sniedz jaunas atpūtas iespējas ziemas sporta veidu cienītājiem. Šobrīd kalns ir 58 m augsts. Nobrauciena garums ir 240 m. 

 • Ventspils Piedzīvojumu parks

  
Ventspils Piedzīvojumu parks

  Ventspils Piedzīvojumu parks ir aktīvās atpūtas un sporta komplekss, kas pieejams visu gadu. Ziemā te darbojas slēpošanas kalns "Lemberga hūte", bet vasaras sezonā spēkus un veiklību var pārbaudīt dažādās atrakcijās un baudīt ūdens priekus veikparkā. Piedzīvojumu parka staltākais iemītnieks ir bronzas staltbriedis kalna virsotnē.

 • Ventspils Jaunrades nams ar planetāriju un observatoriju

  
Ventspils Jaunrades nams ar planetāriju un observatoriju

  Tuvāk debesīm var nokļūt, apmeklējot Jaunrades nama planetāriju, kur ik dienu interesentiem demonstrē unikālus zvaigžņu šovus un rāda 360 grādu filmas 45 - 50 minūšu garumā.

 • Piejūras brīvdabas muzejs un Mazbānītis

  
Piejūras brīvdabas muzejs un Mazbānītis

  Par latviešu un lībiešu zvejnieku gaitām stāsta dzīvojamās mājas, kūpinātavas, tīklu būdiņas un lepnas vējdzirnavas, bet jūras laivu un enkuru kolekcija te ir viena no iespaidīgākajām Latvijā.

 • Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks

  Ventspils
Ūdens piedzīvojumu parks

  Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā ventspilniekiem un pilsētas viesiem ir visplašākās iespējas izmantot pakalpojumus atpūtai un veselības uzturēšanai. Aktīvai atpūtai te pieejama ūdens atrakciju daļa, relaksācijai – SPA komplekss, bet sportam – baseins, atlētikas zāle un zāles vingrošanai.

 • Livonijas ordeņa pils

  
Livonijas ordeņa pils

  Ventspils pilsētas simbols ir vecākais viduslaiku cietoksnis Latvijā, kas gandrīz nemainīgi ir saglabājis savu pirmatnējo apjomu. Par uzkrāto pieredzi un zināšanām vairāk kā 700 gadus ilgajā mūžā pils saviem apmeklētājiem stāsta ik uz soļa.